Wolfgang PIRKER

Wolfgang Pirker, Viyana Avusturya’da doğdu ve büyüdü, 1986 yılında Viyana/Avusturya’daki Tıp Üniversitesi’nden tıp doktoru ünvanını ve 1990 yılında diş hekimliği diplomasını ve 1997 yılında ağız diş çene cerrahı ünvanını aldı. 1991’den ber Viyana/Avusturya’da kendi kliniğinde çalışmaktadır, ve kök-benzeri immediyat zirkonya dental implantlar geliştirerek, “farklılaştırılmış osseointegrasyon” prensiplerini bilinen uluslararası bilimsel dergilerde yayımlamıştır.

 

Ameliyatsız yerleştirilen İmmediyat Kök Benzeri Zirkonya İmplantlar (RAZI)   

 

Sizleri “farklılaşmış osseointegrasyon” prensiplerinden temel alan CAD/CAM teknolojisiyle üretilen, yeni tıp alanında en innovatif, immediyat kök benzeri tam seramik dental implant çözümlerine götürecek bu şaşırtıcı yolculuğu sunmaktan derin bir onur duyacağım. Bu implant çözümü her aile diş hekiminin herhangi bir cerrahi işleme ihtiyaç duymaksızın dental implantları birkaç dakika içersinde immediyat olarak yerleştirmesine imkan tanımaktadır.

Kök benzeri dental implantların prensipleri ve tarihçesi, endikasyonları, kontraendikasyonları, kökten STL datayı almanın zorlukları, ölçü, DGT ve BT taramaları, kök formunun modifikasyonları, kök uzatmalarıyla endikasyonun genişletilmesi, makro tutuculuğun önemi ve primer stabilite için oryantasyonu, mikro tutuculukla osseointegrasyonun geliştirilmesi, her bölgedeki  vaka sunumları, tek ve çok köklü, 12 yıla kadar takipler, başarı oranları, görünmez tehlikelerin çözümü ile ilgili bilgileri dinleyeceksiniz. Son olarak, tam dijital iş akışı ile yakın gelecekte üretilecek olan kök benzeri dental implantlara (RAZI) bakış sağlanacaktır.